Terminliste

Påmeldte deltagere til: Pingvinlekene
Klasse: Gutter 9Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
FredrikAbotnesFana IL
TobiasAllers-HansenGneist,IL
Jonas Tyssebotn BergGneist,IL
LucasHammerstadHovding, TIL
HåvardHaukelandHovding, TIL
Mathias MyrmelHerdleværBergens TF
Ole Morten BjørkliJensenBergens TF
ErlendLundeLaksevåg TIL
AndreasMulenHovding, TIL
MagnusReigstadOsterøy IL
WilliamSkjoldliHovding, TIL
JørgenUtkilenHovding, TIL
Klasse: Gutter 9Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
FredrikAbotnesFana IL
TobiasAllers-HansenGneist,IL
Jonas Tyssebotn BergGneist,IL
LucasHammerstadHovding, TIL
HåvardHaukelandHovding, TIL
Mathias MyrmelHerdleværBergens TF
Ole Morten BjørkliJensenBergens TF
ErlendLundeLaksevåg TIL
AndreasMulenHovding, TIL
MagnusReigstadOsterøy IL
WilliamSkjoldliHovding, TIL
JørgenUtkilenHovding, TIL
Klasse: Jenter 10Øvelse: KuleTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
EmmaAbotnesFana IL
MiaAndersenBergens TF
Ida KiriDameViking, TIF
Ida AarestrupHauglandBergens TF
MarenJohannessenIdrettslaget Norna-Salhus
PernilleLieIdrettslaget Norna-Salhus
LeonoraRimestadBergens TF
Elisabeth BolstadRaaFana IL
Henriette HoffSkavøyBergens TF
Emma KollvangsnesSolbergOsterøy IL
SiljeSteinstøBergens TF
Klasse: Jenter 10Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
EmmaAbotnesFana IL
MiaAndersenBergens TF
Hannah SørbøBergeGneist,IL
NikolineBruvikHovding, TIL
Ida KiriDameViking, TIF
LouiseEllingsundBergens TF
Vilde Erikka LundetræGjellestadBjarg IL
Ida AarestrupHauglandBergens TF
MarenJohannessenIdrettslaget Norna-Salhus
Margrete StrømmenKjerpesetFlorø Tog IF
JennyKvammeBjarg IL
PernilleLieIdrettslaget Norna-Salhus
EvaMoldestadHovding, TIL
Amalie EllingsenNyheimGneist,IL
LeonoraRimestadBergens TF
Henriette HoffSkavøyBergens TF
Emma KollvangsnesSolbergOsterøy IL
Dorte HelenSolheimBjarg IL
SiljeSteinstøBergens TF
BenedicteSætersdalFana IL
Klasse: Jenter 10Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
EmmaAbotnesFana IL
MiaAndersenBergens TF
Hannah SørbøBergeGneist,IL
NikolineBruvikHovding, TIL
Ida KiriDameViking, TIF
LouiseEllingsundBergens TF
Vilde Erikka LundetræGjellestadBjarg IL
Ida AarestrupHauglandBergens TF
MarenJohannessenIdrettslaget Norna-Salhus
Margrete StrømmenKjerpesetFlorø Tog IF
JennyKvammeBjarg IL
PernilleLieIdrettslaget Norna-Salhus
EvaMoldestadHovding, TIL
Amalie EllingsenNyheimGneist,IL
LeonoraRimestadBergens TF
Henriette HoffSkavøyBergens TF
Emma KollvangsnesSolbergOsterøy IL
Dorte HelenSolheimBjarg IL
SiljeSteinstøBergens TF
BenedicteSætersdalFana IL
Klasse: Jenter 16Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
IngridAhlsenIdrettslaget Norna-Salhus
Lisa SørstrandHaugenGneist,IL
IngeborgVårdalOsterøy IL
Klasse: Jenter 16Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
IngridAhlsenIdrettslaget Norna-Salhus
Lisa SørstrandHaugenGneist,IL
NaomiVan den BroeckHovding, TIL
Klasse: Jenter 16Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
IngridAhlsenIdrettslaget Norna-Salhus
MonikaBenserudGneist,IL
Elin MarieGjerakerBjarg IL
Lisa SørstrandHaugenGneist,IL
VildeHauglandFRI IL
Helene SofieIngvaldsenIdrettslaget Norna-Salhus
RanveigJøsendalGneist,IL
NaomiVan den BroeckHovding, TIL
IngeborgVårdalOsterøy IL
Klasse: Gutter 10Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TobiasAllers-HansenGneist,IL
ErlendKrog SolvangGneist,IL
Eskil ReierNjerveBergens TF
Klasse: Gutter 10Øvelse: LengdeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TobiasAllers-HansenGneist,IL
Ole EirikBjørnstadHovding, TIL
ErlendBorsholmGneist,IL
Sander RyeDaaeFana IL
Hendrik WoieFløloBergens TF
ThomasHalvorsenLaksevåg TIL
ErlendKrog SolvangGneist,IL
Benjamin HerlandMesonesIdrettslaget Norna-Salhus
Eskil ReierNjerveBergens TF
VegardRindeGneist,IL
MartinStautlandStord IL (Allianseidrettslag)
Petter EspeAaseIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Gutter 15Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
HenrikAlmenningenFana IL
IvanBerstadGneist,IL
ThomasBognøyAsk Friidrett
Joakim SundgotGustavsenDimna IL
Sebastian AndreHauglandOsterøy IL
Emil EngelsenHolmGneist,IL
IvanHøieGneist,IL
Kristian WJensenFana IL
EivindKnudsenFana IL
Christian SteenOrbekkLaksevåg TIL
Helge SveindalRosfjordViking, TIF
SondreStrømLaksevåg TIL
PetterVillangerKalandseid IL
Klasse: Gutter 15Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
HenrikAlmenningenFana IL
IvanBerstadGneist,IL
MatsBjørndalGneist,IL
ThomasBognøyAsk Friidrett
Sebastian AndreHauglandOsterøy IL
Emil EngelsenHolmGneist,IL
IvanHøieGneist,IL
Kristian WJensenFana IL
Christian SteenOrbekkLaksevåg TIL
VeldePedersenIdrettslaget Norna-Salhus
Helge SveindalRosfjordViking, TIF
PetterVillangerKalandseid IL
Klasse: Jenter 13Øvelse: HøydeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TuvaAndersenBergens TF
Ragnhild SigurdsdottirBergeFana IL
ToneBrakedalFitjar IL
Julie WoieFløloBergens TF
Kari KuvaasHertingBergens TF
SaraHoltenGneist,IL
Brita MehlLodeBergens TF
Ingrid FærøvikMorkIdrettslaget Norna-Salhus
Oda MarieMyklebustBergens TF
Synne HaramNordtveitFana IL
Ine-Katrine TakøyOlsenFana IL
Kristin WatnedalOlsenBergens TF
Guri SellevågAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 12Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TuvaAndersenBergens TF
Inga AmalieIversenSkogsvåg IL
Cecilie DischOlsrødIdrettslaget Norna-Salhus
EmilySolem-YoungFana IL
SiljeStenersenGneist,IL
VictoriaSætersdalFana IL
Kristiane SekkingstadTerumAurland IL
Klasse: Jenter 12Øvelse: KuleTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TuvaAndersenBergens TF
CamillaBergeSkogsvåg IL
Sanne LillevikChristensenGneist,IL
Sunniva EikestadGneist,IL
CharlotteHarrisGneist,IL
Inga AmalieIversenSkogsvåg IL
Brita MehlLodeBergens TF
Cecilie DischOlsrødIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 12Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TuvaAndersenBergens TF
CamillaBergeSkogsvåg IL
Sanne LillevikChristensenGneist,IL
Sunniva EikestadGneist,IL
AnnaEvensenGneist,IL
CharlotteHarrisGneist,IL
Inga AmalieIversenSkogsvåg IL
Brita MehlLodeBergens TF
HeleneLodeHovding, TIL
Cecilie DischOlsrødIdrettslaget Norna-Salhus
TarikwaReigstadOsterøy IL
EmilySolem-YoungFana IL
SiljeStenersenGneist,IL
VictoriaSætersdalFana IL
Kristiane SekkingstadTerumAurland IL
HanneUlvesæterHovding, TIL
Klasse: Jenter 12Øvelse: 200 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TuvaAndersenBergens TF
Sanne LillevikChristensenGneist,IL
AnnaEvensenGneist,IL
Inga AmalieIversenSkogsvåg IL
Brita MehlLodeBergens TF
Cecilie DischOlsrødIdrettslaget Norna-Salhus
EmilySolem-YoungFana IL
VictoriaSætersdalFana IL
Kristiane SekkingstadTerumAurland IL
Klasse: Jenter 12Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TuvaAndersenBergens TF
CamillaBergeSkogsvåg IL
Sanne LillevikChristensenGneist,IL
Sunniva EikestadGneist,IL
AnnaEvensenGneist,IL
CharlotteHarrisGneist,IL
Inga AmalieIversenSkogsvåg IL
HeleneLodeHovding, TIL
Brita MehlLodeBergens TF
Cecilie DischOlsrødIdrettslaget Norna-Salhus
SiljeStenersenGneist,IL
VictoriaSætersdalFana IL
Kristiane SekkingstadTerumAurland IL
HanneUlvesæterHovding, TIL
Klasse: Jenter 12Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TuvaAndersenBergens TF
Sunniva EikestadGneist,IL
AnnaEvensenGneist,IL
Cecilie DischOlsrødIdrettslaget Norna-Salhus
EmilySolem-YoungFana IL
Klasse: Jenter 11Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MiaAndersenBergens TF
Oda SkorpenHysing-OlsenFana IL
Mathilde HasselbergJensenFana IL
MargitJøsendalGneist,IL
KariKyrkebøBjarg IL
AndreaThorsheimFil Aks-77
Klasse: Gutter 14Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TrymAndresenGneist,IL
Henrik IrgensGravdalGneist,IL
Gustav EliasKrohnBergens TF
Klasse: Gutter 14Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TrymAndresenGneist,IL
SondreGjellestadBjarg IL
EliasKnudsenBjarg IL
Gustav EliasKrohnBergens TF
EirikLeikvollGneist,IL
KieranLeonBjarg IL
SondreRindeGneist,IL
EirikSangoltSkogsvåg IL
VetleSørstrand HaugenFlorø Tog IF
Åsmund StorheimThorbjørnsenBjarg IL
Klasse: Gutter 14Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TrymAndresenGneist,IL
IngeEide JohnsenFana IL
DavidGjerakerBjarg IL
AndreasJensenKalandseid IL
Gustav EliasKrohnBergens TF
KieranLeonBjarg IL
SondreRindeGneist,IL
VetleSørstrand HaugenFlorø Tog IF
Åsmund StorheimThorbjørnsenBjarg IL
Klasse: Gutter 14Øvelse: HøydeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
TrymAndresenGneist,IL
Hjalmar JohanHaugeOsterøy IL
EirikLeikvollGneist,IL
EirikSangoltSkogsvåg IL
KristofferSyltaLaksevåg TIL
VebjørnVårdalOsterøy IL
Klasse: Gutter 15Øvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
VegardAustevollKalandseid IL
Joakim SundgotGustavsenDimna IL
LarsLundeStord IL (Allianseidrettslag)
LasseNordahlGneist,IL
SondreStrømLaksevåg TIL
Klasse: Jenter 13Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
HeleneAustnesFRI IL
Ragnhild SigurdsdottirBergeFana IL
ToneBrakedalFitjar IL
Julie WoieFløloBergens TF
Michelle FloorHeggelandGneist,IL
Kari KuvaasHertingBergens TF
Live HaugstadHiltonBergens TF
Vilde EmilieIngvaldsenIdrettslaget Norna-Salhus
Caroline SmørdalLienViking, TIF
Eirin BysheimLohneFRI IL
Ingrid FærøvikMorkIdrettslaget Norna-Salhus
Mathilde HaugeOddekalvFRI IL
Kristin WatnedalOlsenBergens TF
Ine-Katrine TakøyOlsenFana IL
IngridSortlandBjarg IL
Oda KristineSundlandFRI IL
NicolineaadlandBjarg IL
Guri SellevågAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 13Øvelse: KuleTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
HeleneAustnesFRI IL
Ragnhild SigurdsdottirBergeFana IL
Julie WoieFløloBergens TF
Kari KuvaasHertingBergens TF
SaraHoltenGneist,IL
Vilde EmilieIngvaldsenIdrettslaget Norna-Salhus
Erna SofieJøsendalGneist,IL
Synne HaramNordtveitFana IL
Ine-Katrine TakøyOlsenFana IL
Kristin WatnedalOlsenBergens TF
OdaRydlandFitjar IL
Ingrid RødbottenVardenSkogsvåg IL
Klasse: Gutter 18/19Øvelse: KuleTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
JørgenAustnesFRI IL
Klasse: Gutter 18/19Øvelse: 60 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
JørgenAustnesFRI IL
Kristian H.BruvikOsterøy IL
Andreas EmilHaukåsIdrettslaget Norna-Salhus
Thomas MHeggøyStord IL (Allianseidrettslag)
Håvard HKristiansenFana IL
Adrian ManumKvingeFana IL
MarkusLoftåsOsterøy IL
TorkelMosdalAsk Friidrett
TapioStenslettenIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Menn seniorØvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Jørgen MøklebustAustvikBFG Bergen Friidrettsklubb
BjarteEikangerBFG Bergen Friidrettsklubb
Halfdan-EmilFærøFil Aks-77
Egil JohanHessenBFG Bergen Friidrettsklubb
ErlendKrogenæsLaksevåg TIL
PetterRasmussenBFG Bergen Friidrettsklubb
SanderSekkingstad TerumAurland IL
MortenSeliussenFana IL
Tord EirikSolbergAsk Friidrett
ØysteinAamliFil Aks-77
Klasse: Gutter 18/19Øvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Jørgen JensenAxelsenGneist,IL
MortenFossmarkFil Aks-77
Thomas MHeggøyStord IL (Allianseidrettslag)
Magnus PettersenLundeGneist,IL
TorjusRaaVaregg Fleridrett
Ole Laumark-MøllerVabøFil Aks-77
Klasse: Jenter 15Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CecilieBakkeBergens TF
Victoria Alice FauskangerBruråsIdrettslaget Norna-Salhus
ElinaDrivenesFana IL
SiriHaugeOsterøy IL
AliseJensenBergens TF
Beatrice NedbergeLLanoLaksevåg TIL
JulieVikenFRI IL
Klasse: Jenter 15Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CecilieBakkeBergens TF
MiaBjørlykkeBergens TF
ElinaDrivenesFana IL
SiriHaugeOsterøy IL
AliseJensenBergens TF
Målfrid PettersenLundeFana IL
JulieVikenFRI IL
Klasse: Jenter 15Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CecilieBakkeBergens TF
ThyraHevrøyFana IL
Målfrid PettersenLundeFana IL
JulieVikenFRI IL
Klasse: Jenter 16Øvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MonikaBenserudGneist,IL
Klasse: Jenter 17Øvelse: 60 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MarianneBenserudBFG Bergen Friidrettsklubb
SaraBerrefjordBjarg IL
Paula NedbergeLlanoLaksevåg TIL
Elise UnaMikkelsenBjarg IL
Anna CatharinaMølsterFlorø Tog IF
kristine Rabe SkarsteinIdrettslaget Norna-Salhus
EirinSundalIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 17Øvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MarianneBenserudBFG Bergen Friidrettsklubb
Paula NedbergeLlanoLaksevåg TIL
Klasse: Jenter 17Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Jenny StokkevågBergDimna IL
SaraBerrefjordBjarg IL
Mari CecilieHansenÅs IL
Elise UnaMikkelsenBjarg IL
Anna CatharinaMølsterFlorø Tog IF
kristine Rabe SkarsteinIdrettslaget Norna-Salhus
MarenRisøenGneist,IL
JulieStrømLaksevåg TIL
EirinSundalIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 17Øvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Jenny StokkevågBergDimna IL
VildeOmholtGneist,IL
Klasse: Jenter 17Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Jenny StokkevågBergDimna IL
Anna CatharinaMølsterFlorø Tog IF
VildeOmholtGneist,IL
Susanne MarthinussenSandstøLaksevåg TIL
JulieStrømLaksevåg TIL
Klasse: Jenter 14Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Maria Josefine BergGneist,IL
RenateLieGneist,IL
Maren HaugenLillefosseGneist,IL
Birte Margrete TorpMaaseideBergens TF
KristinaThunemFiskå IL
Klasse: Jenter 11Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Sara TyssebotnBergGneist,IL
Nora AnieHisdalBjarg IL
Mathilde HasselbergJensenFana IL
MargitJøsendalGneist,IL
Oda MarieMyklebustBergens TF
IngridReinanBjarg IL
EmmaSchrøderGneist,IL
TinaStraumeFana IL
AndreaThorsheimFil Aks-77
Klasse: Jenter 11Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Sara TyssebotnBergGneist,IL
Sunniva GangsøyEideBergens TF
Emilia Valentina B.EllingsundBergens TF
MarianneFedje MjeldeOsterøy IL
Isabelle DominquezGrindheimViking, TIF
Emilie FauskeHellandBergens TF
MalinHenriiGneist,IL
PiaHovlandGneist,IL
Oda SkorpenHysing-OlsenFana IL
Mathilde HasselbergJensenFana IL
MargitJøsendalGneist,IL
KariKyrkebøBjarg IL
SandraLekvaIdrettslaget Norna-Salhus
NoraLodeViking, TIF
Oda MarieMyklebustBergens TF
DinaOttesenViking, TIF
EmmaSchrøderGneist,IL
JulieSeimViking, TIF
MargaritaSolbergOsterøy IL
TinaStraumeFana IL
AndreaThorsheimFil Aks-77
Emilie OverøieTvedtBergens TF
BirgitteVedelerViking, TIF
MartineWaageViking, TIF
Klasse: Jenter 11Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Sara TyssebotnBergGneist,IL
Sunniva GangsøyEideBergens TF
Emilia Valentina B.EllingsundBergens TF
MarianneFedje MjeldeOsterøy IL
Isabelle DominquezGrindheimViking, TIF
Emilie FauskeHellandBergens TF
MalinHenriiGneist,IL
PiaHovlandGneist,IL
Oda SkorpenHysing-OlsenFana IL
Mathilde HasselbergJensenFana IL
MargitJøsendalGneist,IL
KariKyrkebøBjarg IL
SandraLekvaIdrettslaget Norna-Salhus
NoraLodeViking, TIF
IngvillMartinsenOsterøy IL
Oda MarieMyklebustBergens TF
DinaOttesenViking, TIF
EmmaSchrøderGneist,IL
JulieSeimViking, TIF
MargaritaSolbergOsterøy IL
AndreaThorsheimFil Aks-77
Emilie OverøieTvedtBergens TF
BirgitteVedelerViking, TIF
MartineWaageViking, TIF
Klasse: Jenter 13Øvelse: LengdeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Ragnhild SigurdsdottirBergeFana IL
ToneBrakedalFitjar IL
Julie WoieFløloBergens TF
Michelle FloorHeggelandGneist,IL
Kari KuvaasHertingBergens TF
SaraHoltenGneist,IL
Caroline SmørdalLienViking, TIF
Eirin BysheimLohneFRI IL
Ingrid FærøvikMorkIdrettslaget Norna-Salhus
Kristin WatnedalOlsenBergens TF
Ine-Katrine TakøyOlsenFana IL
Oda KristineSundlandFRI IL
Guri SellevågAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 13Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Ragnhild SigurdsdottirBergeFana IL
ToneBrakedalFitjar IL
Julie WoieFløloBergens TF
Michelle FloorHeggelandGneist,IL
Kari KuvaasHertingBergens TF
Live HaugstadHiltonBergens TF
SaraHoltenGneist,IL
Eirin BysheimLohneFRI IL
IngvildMykingBjarg IL
Synne HaramNordtveitFana IL
Mathilde HaugeOddekalvFRI IL
Kristin WatnedalOlsenBergens TF
Ine-Katrine TakøyOlsenFana IL
Iselin WeenRustadSturla, IF
IngridSortlandBjarg IL
Oda KristineSundlandFRI IL
NicolineaadlandBjarg IL
Klasse: Gutter 17Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Ola HiisBerghAsk Friidrett
AndersBjørndalGneist,IL
Brede SherlingKristensenLaksevåg TIL
Åsmund GuddalKvarsvikFlorø Tog IF
Thomas BomieLarsenIdrettslaget Norna-Salhus
Ole MartinRøsslandGneist,IL
TomSkjæråsenVaregg Fleridrett
Klasse: Gutter 18/19Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
ArneBjørkelundViking, TIF
Jens Martin FjærestadBolstadFana IL
VebjørnBorgeOsterøy IL
Andreas EmilHaukåsIdrettslaget Norna-Salhus
Thomas MHeggøyStord IL (Allianseidrettslag)
Håvard HKristiansenFana IL
MarkusLoftåsOsterøy IL
Trygve FeidjeMjeldeOsterøy IL
KjetilSteinstøBergens TF
TapioStenslettenIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 15Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MiaBjørlykkeBergens TF
ElinaDrivenesFana IL
ThyraHevrøyFana IL
Ingrid NæssJohansenGneist,IL
Målfrid PettersenLundeFana IL
Anna SerineRøsslandGneist,IL
Klasse: Jenter 15Øvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MiaBjørlykkeBergens TF
Ingrid NæssJohansenGneist,IL
Ingrid HeleneNyhusGneist,IL
Anna SerineRøsslandGneist,IL
Klasse: Gutter 12Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Espen BjørndalBjørndalGneist,IL
ThomasBlücherGneist,IL
Vetle RaaEllingsenFana IL
ViljarGjerdeIdrettslaget Norna-Salhus
Karsten AndreKarlsenSkogsvåg IL
TorbjørnKnagGneist,IL
Kristian LundKvalsvikGneist,IL
Fabian FilipRimestadBergens TF
André JensenRylandGneist,IL
Gjert HøieSjursenGneist,IL
Fredrik MSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
AndersSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
MikaelSolheimFana IL
Håvard WVelandSkogsvåg IL
KristofferVikneOsterøy IL
Klasse: Gutter 12Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Espen BjørndalBjørndalGneist,IL
ViljarGjerdeIdrettslaget Norna-Salhus
Karsten AndreKarlsenSkogsvåg IL
TorbjørnKnagGneist,IL
Erlend BolstadRaaFana IL
Fredrik MSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
AndersSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
MikaelSolheimFana IL
KristofferVikneOsterøy IL
Klasse: Gutter 15Øvelse: LengdeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MatsBjørndalGneist,IL
Emil EngelsenHolmGneist,IL
Kristian WJensenFana IL
LarsLundeStord IL (Allianseidrettslag)
Helge SveindalRosfjordViking, TIF
Klasse: Gutter 12Øvelse: LengdeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Espen BjørndalBjørndalGneist,IL
ThomasBlücherGneist,IL
KristenBrosvikIdrettslaget Norna-Salhus
Vetle RaaEllingsenFana IL
ViljarGjerdeIdrettslaget Norna-Salhus
Karsten AndreKarlsenSkogsvåg IL
TorbjørnKnagGneist,IL
Kristian LundKvalsvikGneist,IL
Fabian FilipRimestadBergens TF
André JensenRylandGneist,IL
Erlend BolstadRaaFana IL
Gjert HøieSjursenGneist,IL
Fredrik MSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
AndersSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
MikaelSolheimFana IL
ØysteinStautlandStord IL (Allianseidrettslag)
Håvard WVelandSkogsvåg IL
KristofferVikneOsterøy IL
Klasse: Gutter 17Øvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
AndersBjørndalGneist,IL
Magnus-JohanFærøFil Aks-77
Ole MartinRøsslandGneist,IL
TomSkjæråsenVaregg Fleridrett
Klasse: Gutter 10Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Ole EirikBjørnstadHovding, TIL
ErlendBorsholmGneist,IL
Sander RyeDaaeFana IL
Hendrik WoieFløloBergens TF
ThomasHalvorsenLaksevåg TIL
MarkusHolterIdrettslaget Norna-Salhus
EvenIsaksenKalandseid IL
ErlendKrog SolvangGneist,IL
Benjamin HerlandMesonesIdrettslaget Norna-Salhus
Eskil ReierNjerveBergens TF
VegardRindeGneist,IL
MikalSortlandBjarg IL
Petter EspeAaseIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Gutter 8 Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
EmilBjørnstadHovding, TIL
Jon-AndersHaukøyGneist,IL
Eivind FauskeHellandBergens TF
Jonas LitlabøNilsenKalandseid IL
BernhardNylandKalandseid IL
AkselStrømbergIdrettslaget Norna-Salhus
TobiasVeland HjelleGneist,IL
SverreAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Gutter 8 Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
EmilBjørnstadHovding, TIL
Jon-AndersHaukøyGneist,IL
Eivind FauskeHellandBergens TF
Jonas LitlabøNilsenKalandseid IL
BernhardNylandKalandseid IL
AkselStrømbergIdrettslaget Norna-Salhus
TobiasVeland HjelleGneist,IL
SverreAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Menn seniorØvelse: 60 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
UlfBlochStord IL (Allianseidrettslag)
Daniel LimiCacicHerkules Friidrett
JarleHollundGular, IL
RobinKallekleivLaksevåg TIL
AlexanderKarlssonGular, IL
Ole JørgenKjelsrudLaksevåg TIL
Øyvind StrømmenKjerpesetFlorø Tog IF
TorbjørnLysneGular, IL
MartinRoeFRI IL
JørgenStienIdrettslaget Norna-Salhus
Tor IngeVikaneLaksevåg TIL
MartinVikseLaksevåg TIL
Klasse: Gutter 13Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
ErikBlochStord IL (Allianseidrettslag)
KristofferBlücherGneist,IL
DanielEinarsenAsk Friidrett
Ulrik GabrielErlandsenFil Aks-77
KnutHaukelandBergens TF
Jesper HøieHausbergGneist,IL
HermanHovlandGneist,IL
KristianSchjønningsenGneist,IL
Klasse: Gutter 13Øvelse: LengdeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
ErikBlochStord IL (Allianseidrettslag)
KristofferBlücherGneist,IL
JohannesEggereideBergens TF
Ulrik GabrielErlandsenFil Aks-77
Jesper HøieHausbergGneist,IL
HermanHovlandGneist,IL
GardNjerveBergens TF
KristianSchjønningsenGneist,IL
Klasse: Gutter 13Øvelse: KuleTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
KristofferBlücherGneist,IL
JohannesEggereideBergens TF
Ulrik GabrielErlandsenFil Aks-77
KristianSchjønningsenGneist,IL
Klasse: Gutter 13Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
KristofferBlücherGneist,IL
KristianSchjønningsenGneist,IL
Klasse: Gutter 13Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
KristofferBlücherGneist,IL
JohannesEggereideBergens TF
Ulrik GabrielErlandsenFil Aks-77
Snorre HøieHausbergGneist,IL
Jesper HøieHausbergGneist,IL
HermanHovlandGneist,IL
GardNjerveBergens TF
JulianPechtelHovding, TIL
KristianSchjønningsenGneist,IL
Tor AndreSpissøyFitjar IL
AndreasVikFitjar IL
Klasse: Gutter 12Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
ThomasBlücherGneist,IL
KristenBrosvikIdrettslaget Norna-Salhus
Karsten AndreKarlsenSkogsvåg IL
André JensenRylandGneist,IL
Fredrik MSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
AndersSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
ØysteinStautlandStord IL (Allianseidrettslag)
KristofferVikneOsterøy IL
Klasse: Gutter 13Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
KristofferBlücherGneist,IL
JohannesEggereideBergens TF
Ulrik GabrielErlandsenFil Aks-77
KnutHaukelandBergens TF
GardNjerveBergens TF
JulianPechtelHovding, TIL
KristianSchjønningsenGneist,IL
Klasse: Gutter 12Øvelse: 200 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
ThomasBlücherGneist,IL
ViljarGjerdeIdrettslaget Norna-Salhus
Karsten AndreKarlsenSkogsvåg IL
TorbjørnKnagGneist,IL
Kristian LundKvalsvikGneist,IL
Fabian FilipRimestadBergens TF
André JensenRylandGneist,IL
Fredrik MSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
AndersSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
MikaelSolheimFana IL
ØysteinStautlandStord IL (Allianseidrettslag)
Håvard WVelandSkogsvåg IL
KristofferVikneOsterøy IL
Klasse: Jenter 9Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CamillaBognøyAsk Friidrett
EmmaDahl SørboGneist,IL
ArielHjelleGneist,IL
TirilLoftåsOsterøy IL
Elisabeth BolstadRaaFana IL
MarieSeliussenFana IL
TirilSveenViking, TIF
InaThorkildsen EspelandHovding, TIL
LinneaThorsheimFil Aks-77
May-LIndaVesethOsterøy IL
Anna KatrinaWeirHovding, TIL
Anna FredrikkeØstevoldHovding, TIL
Klasse: Gutter 18/19Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Jens Martin FjærestadBolstadFana IL
Håvard HKristiansenFana IL
Adrian ManumKvingeFana IL
KjetilSteinstøBergens TF
TapioStenslettenIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Gutter 12Øvelse: KuleTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
KristenBrosvikIdrettslaget Norna-Salhus
Mathias HolmelidElvikOsterøy IL
Karsten AndreKarlsenSkogsvåg IL
Fabian FilipRimestadBergens TF
André JensenRylandGneist,IL
Erlend BolstadRaaFana IL
Gjert HøieSjursenGneist,IL
Fredrik MSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
AndersSkaflestadIdrettslaget Norna-Salhus
Håvard WVelandSkogsvåg IL
KristofferVikneOsterøy IL
Eirik JamesWeirHovding, TIL
Klasse: Jenter 18/19Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
ElineBruceFana IL
ElisabethGjelsvikFana IL
Christine BjellandJensenBjarg IL
Karen JohanneJøsendalGneist,IL
Vilde JakobsenSvortevikLaksevåg TIL
Agathe HoltanWathneFRI IL
Klasse: Kvinner seniorØvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Heidi AnnBruknappGular, IL
Anne SkudalDolvikBFG Bergen Friidrettsklubb
Anne BjellandJensenBFG Bergen Friidrettsklubb
Lene SecherMyrmelFRI IL
Klasse: Kvinner seniorØvelse: KuleTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Britt Eva FauskangerBruråsIdrettslaget Norna-Salhus
Lene SecherMyrmelFRI IL
Klasse: Kvinner seniorØvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Britt Eva FauskangerBruråsIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Kvinner seniorØvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Britt Eva FauskangerBruråsIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Gutter 14Øvelse: KuleTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Thomas AndreBruråsIdrettslaget Norna-Salhus
Gustav EliasKrohnBergens TF
SondreRindeGneist,IL
EirikSangoltSkogsvåg IL
KristofferSyltaLaksevåg TIL
FrederickVidal-WalkerSkogsvåg IL
Klasse: Jenter 15Øvelse: HøydeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Victoria Alice FauskangerBruråsIdrettslaget Norna-Salhus
SiriHaugeOsterøy IL
ElineMykingFana IL
Klasse: Jenter 15Øvelse: LengdeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Victoria Alice FauskangerBruråsIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 15Øvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Victoria Alice FauskangerBruråsIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Gutter 18/19Øvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Kristian H.BruvikOsterøy IL
Klasse: Jenter 9Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
EmmaDahl SørboGneist,IL
ArielHjelleGneist,IL
TirilLoftåsOsterøy IL
Elisabeth BolstadRaaFana IL
MarieSeliussenFana IL
TirilSveenViking, TIF
InaThorkildsen EspelandHovding, TIL
LinneaThorsheimFil Aks-77
odaulvestadGneist,IL
May-LIndaVesethOsterøy IL
Anna KatrinaWeirHovding, TIL
Anna FredrikkeØstevoldHovding, TIL
Klasse: Menn seniorØvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
KristerDrivenesLaksevåg TIL
RobinKallekleivLaksevåg TIL
AlexanderKarlssonGular, IL
Ole JørgenKjelsrudLaksevåg TIL
Øyvind StrømmenKjerpesetFlorø Tog IF
TorbjørnLysneGular, IL
MartinRoeFRI IL
JørgenStienIdrettslaget Norna-Salhus
Tor IngeVikaneLaksevåg TIL
MartinVikseLaksevåg TIL
Klasse: Menn seniorØvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
KristerDrivenesLaksevåg TIL
RobinKallekleivLaksevåg TIL
MartinRoeFRI IL
Ole Hartvig NissenVikenBFG Bergen Friidrettsklubb
MartinVikseLaksevåg TIL
Klasse: Gutter 10Øvelse: KuleTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Sander RyeDaaeFana IL
Hendrik WoieFløloBergens TF
MarkusHolterIdrettslaget Norna-Salhus
ErlendKrog SolvangGneist,IL
Eskil ReierNjerveBergens TF
Petter EspeAaseIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Gutter 13Øvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
JohannesEggereideBergens TF
DanielEinarsenAsk Friidrett
MatsFjelltveitGneist,IL
KristianSchjønningsenGneist,IL
Klasse: Jenter 11Øvelse: KuleTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Sunniva GangsøyEideBergens TF
MarianneFedje MjeldeOsterøy IL
Emilie FauskeHellandBergens TF
KariKyrkebøBjarg IL
SandraLekvaIdrettslaget Norna-Salhus
Oda MarieMyklebustBergens TF
MargaritaSolbergOsterøy IL
TinaStraumeFana IL
Emilie OverøieTvedtBergens TF
Klasse: Gutter 14Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
IngeEide JohnsenFana IL
Gustav EliasKrohnBergens TF
EirikLeikvollGneist,IL
SondreRindeGneist,IL
KristofferSyltaLaksevåg TIL
Klasse: Gutter 14Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
IngeEide JohnsenFana IL
SondreGjellestadBjarg IL
Henrik IrgensGravdalGneist,IL
Hjalmar JohanHaugeOsterøy IL
AndreasJensenKalandseid IL
Gustav EliasKrohnBergens TF
EirikLeikvollGneist,IL
KieranLeonBjarg IL
SondreRindeGneist,IL
EirikSangoltSkogsvåg IL
VetleSørstrand HaugenFlorø Tog IF
Åsmund StorheimThorbjørnsenBjarg IL
FrederickVidal-WalkerSkogsvåg IL
Klasse: Jenter 8Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Hedda EricaEikangerGneist,IL
HanneHaukelandHovding, TIL
ToraHolterIdrettslaget Norna-Salhus
Ida Martine LundKvalsvikGneist,IL
MarieLahn-JohannessenBergens TF
Agnes TorsvikLorentzBergens TF
Helene TorsvikLorentzBergens TF
Mia ElinLyckanderHovding, TIL
Hilda-Lovise RiisnesRiiseKalandseid IL
SelmaRøsslandGneist,IL
TuvaØstevoldHovding, TIL
Klasse: Jenter 8Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Hedda EricaEikangerGneist,IL
HanneHaukelandHovding, TIL
ToraHolterIdrettslaget Norna-Salhus
Ida Martine LundKvalsvikGneist,IL
MarieLahn-JohannessenBergens TF
Agnes TorsvikLorentzBergens TF
Helene TorsvikLorentzBergens TF
Mia ElinLyckanderHovding, TIL
Hilda-Lovise RiisnesRiiseKalandseid IL
TuvaØstevoldHovding, TIL
Klasse: Gutter 13Øvelse: HøydeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Vetle RaaEllingsenFana IL
Ulrik GabrielErlandsenFil Aks-77
GardNjerveBergens TF
Erlend BolstadRaaFana IL
Tor AndreSpissøyFitjar IL
AndreasVikFitjar IL
Klasse: Gutter 12Øvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Mathias HolmelidElvikOsterøy IL
Klasse: Gutter 11Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
William TEskelandFana IL
Carl ErikLandsvikFana IL
Pål HaugenLillefosseGneist,IL
HåvardRindeGneist,IL
Klasse: Gutter 11Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
William TEskelandFana IL
Filip LorentzenGram-KnutsenGneist,IL
HåkonHalvorsenFana IL
Hans MagnusHaukøyGneist,IL
Carl ErikLandsvikFana IL
EirikLienGneist,IL
Pål HaugenLillefosseGneist,IL
HenrikLyckanderHovding, TIL
SnorreMartinsenOsterøy IL
HåvardRindeGneist,IL
AndréSeliussenFana IL
LasseUttianKalandseid IL
Klasse: Gutter 11Øvelse: LengdeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
William TEskelandFana IL
Filip LorentzenGram-KnutsenGneist,IL
HåkonHalvorsenFana IL
Hans MagnusHaukøyGneist,IL
Carl ErikLandsvikFana IL
EirikLienGneist,IL
Pål HaugenLillefosseGneist,IL
HåvardRindeGneist,IL
AndréSeliussenFana IL
Klasse: G-J 10-12Øvelse: 4x100 meter stafettTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
AnnaEvensenGneist,IL
Klasse: Jenter 11Øvelse: 200 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MarianneFedje MjeldeOsterøy IL
PiaHovlandGneist,IL
Oda SkorpenHysing-OlsenFana IL
Mathilde HasselbergJensenFana IL
MargitJøsendalGneist,IL
KariKyrkebøBjarg IL
Oda MarieMyklebustBergens TF
IngridReinanBjarg IL
AndreaThorsheimFil Aks-77
Klasse: Gutter 17Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
VegardFlugeAsk Friidrett
ChristianHaalandIdrettslaget Norna-Salhus
Brede SherlingKristensenLaksevåg TIL
Åsmund GuddalKvarsvikFlorø Tog IF
Thomas BomieLarsenIdrettslaget Norna-Salhus
Asbjørn d.y.LundeStord IL (Allianseidrettslag)
HåkonSundlandFRI IL
Hallbjørn HasundThorsethDimna IL
Klasse: Gutter 17Øvelse: 60 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
VegardFlugeAsk Friidrett
ChristianHaalandIdrettslaget Norna-Salhus
Brede SherlingKristensenLaksevåg TIL
Thomas BomieLarsenIdrettslaget Norna-Salhus
Asbjørn d.y.LundeStord IL (Allianseidrettslag)
HåkonSundlandFRI IL
Hallbjørn HasundThorsethDimna IL
Klasse: Jenter 13Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Julie WoieFløloBergens TF
Kari KuvaasHertingBergens TF
Live HaugstadHiltonBergens TF
Synne HaramNordtveitFana IL
Mathilde HaugeOddekalvFRI IL
Iselin WeenRustadSturla, IF
Guri SellevågAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 13Øvelse: StavTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Julie WoieFløloBergens TF
Kari KuvaasHertingBergens TF
Vilde EmilieIngvaldsenIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Kvinner seniorØvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Bertine-HeleneFærøFil Aks-77
Klasse: Jenter 18/19Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
ElisabethGjelsvikFana IL
Agathe HoltanWathneFRI IL
Klasse: Gutter 17Øvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Andreas F. T.GjesdalIL Koll
Klasse: Gutter 16Øvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
JonasGjesdalVaregg Fleridrett
AleksanderLieGneist,IL
ErlendMælandStord IL (Allianseidrettslag)
SondreMælandStord IL (Allianseidrettslag)
StianNorheimGneist,IL
Klasse: Gutter 16Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
JonasGjesdalVaregg Fleridrett
AleksanderLieGneist,IL
StianNorheimGneist,IL
cidinzitaIdrettslaget Norna-Salhus
Sigurd B.PaulsenAsk Friidrett
Sondre DingsørSkogenBergens TF
Klasse: Gutter 11Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Filip LorentzenGram-KnutsenGneist,IL
HåkonHalvorsenFana IL
Hans MagnusHaukøyGneist,IL
Carl ErikLandsvikFana IL
EirikLienGneist,IL
HåvardRindeGneist,IL
AndréSeliussenFana IL
Klasse: Gutter 14Øvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Henrik IrgensGravdalGneist,IL
AndreasJensenKalandseid IL
Gustav EliasKrohnBergens TF
Klasse: Gutter 16Øvelse: LengdeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Joakim MossGrutleBremnes IL
MagnusLeikvollGneist,IL
cidinzitaIdrettslaget Norna-Salhus
AmundSjursenGneist,IL
Johannes Roel SteienSolbergBergens TF
KarstenWarholmDimna IL
Klasse: Gutter 16Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Joakim MossGrutleBremnes IL
SondreKåstadOsterøy IL
MagnusLeikvollGneist,IL
cidinzitaIdrettslaget Norna-Salhus
AmundSjursenGneist,IL
Johannes Roel SteienSolbergBergens TF
BernardStensakerIdrettslaget Norna-Salhus
KarstenWarholmDimna IL
Klasse: Gutter 16Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Joakim MossGrutleBremnes IL
SondreKåstadOsterøy IL
AleksanderLieGneist,IL
ErlendMælandStord IL (Allianseidrettslag)
SondreMælandStord IL (Allianseidrettslag)
cidinzitaIdrettslaget Norna-Salhus
Sondre DingsørSkogenBergens TF
Johannes Roel SteienSolbergBergens TF
BernardStensakerIdrettslaget Norna-Salhus
KarstenWarholmDimna IL
Klasse: Gutter 15Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Joakim SundgotGustavsenDimna IL
Emil EngelsenHolmGneist,IL
Klasse: Gutter 15Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Joakim SundgotGustavsenDimna IL
ØyvindKvalheim MadsenBergens TF
LarsLundeStord IL (Allianseidrettslag)
Klasse: Gutter 11Øvelse: 200 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
HåkonHalvorsenFana IL
AudunHaukelandBergens TF
Hans MagnusHaukøyGneist,IL
Pål HaugenLillefosseGneist,IL
HåvardRindeGneist,IL
Klasse: Jenter 17Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Mari CecilieHansenÅs IL
MarenRisøenGneist,IL
Klasse: Jenter 14Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CathrineHarrisGneist,IL
Kristi StrømmenKjerpesetFlorø Tog IF
Maren HaugenLillefosseGneist,IL
Birte Margrete TorpMaaseideBergens TF
KristinaThunemFiskå IL
TirilTresseltBergens TF
Mari SellevågAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 14Øvelse: KuleTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CathrineHarrisGneist,IL
Maren HaugenLillefosseGneist,IL
Birte Margrete TorpMaaseideBergens TF
AidaSolheimFana IL
KristinaThunemFiskå IL
Mari SellevågAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 14Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CathrineHarrisGneist,IL
Kristi StrømmenKjerpesetFlorø Tog IF
Gina BirkelandMildeGneist,IL
Birte Margrete TorpMaaseideBergens TF
KristinaThunemFiskå IL
Mari SellevågAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 14Øvelse: 60 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CathrineHarrisGneist,IL
Kristi StrømmenKjerpesetFlorø Tog IF
Gina BirkelandMildeGneist,IL
Birte Margrete TorpMaaseideBergens TF
KristinaThunemFiskå IL
Mari SellevågAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 14Øvelse: HøydeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CathrineHarrisGneist,IL
Birte Margrete TorpMaaseideBergens TF
IngeborgRaftevoldVikane IL
KristinaThunemFiskå IL
TirilTresseltBergens TF
Mari SellevågAarøIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Jenter 14Øvelse: 200 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CathrineHarrisGneist,IL
Kristi StrømmenKjerpesetFlorø Tog IF
Gina BirkelandMildeGneist,IL
Birte Margrete TorpMaaseideBergens TF
KristinaThunemFiskå IL
Klasse: Gutter 14Øvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Hjalmar JohanHaugeOsterøy IL
EirikLeikvollGneist,IL
Klasse: Gutter 11Øvelse: KuleTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Hans MagnusHaukøyGneist,IL
Carl ErikLandsvikFana IL
Pål HaugenLillefosseGneist,IL
SnorreMartinsenOsterøy IL
HåvardRindeGneist,IL
LasseUttianKalandseid IL
Klasse: Jenter 13Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Michelle FloorHeggelandGneist,IL
Kari KuvaasHertingBergens TF
Synne HaramNordtveitFana IL
Mathilde HaugeOddekalvFRI IL
TarikwaReigstadOsterøy IL
IngridSortlandBjarg IL
Klasse: Jenter 16Øvelse: KuleTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Helene SofieIngvaldsenIdrettslaget Norna-Salhus
MatildeRoeFRI IL
Klasse: Kvinner seniorØvelse: 60 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Iren VevatneIsaksenBFG Bergen Friidrettsklubb
Anne BjellandJensenBFG Bergen Friidrettsklubb
Lene SecherMyrmelFRI IL
Klasse: Jenter 18/19Øvelse: 60 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Christine BjellandJensenBjarg IL
Karen JohanneJøsendalGneist,IL
Vilde JakobsenSvortevikLaksevåg TIL
Agathe HoltanWathneFRI IL
Klasse: Gutter 15Øvelse: HøydeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Kristian WJensenFana IL
Klasse: Gutter 15Øvelse: KuleTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Kristian WJensenFana IL
Klasse: Menn seniorØvelse: KuleTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
RobinKallekleivLaksevåg TIL
MartinRoeFRI IL
AgnarAadlandLaksevåg TIL
Klasse: Menn seniorØvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
RobinKallekleivLaksevåg TIL
MartinRoeFRI IL
Ole Hartvig NissenVikenBFG Bergen Friidrettsklubb
MartinVikseLaksevåg TIL
Klasse: Gutter 16Øvelse: KuleTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MagnusLeikvollGneist,IL
AmundSjursenGneist,IL
BernardStensakerIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: Gutter 16Øvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MagnusLeikvollGneist,IL
Håvard VågeOpheimGneist,IL
Klasse: Gutter 16Øvelse: HøydeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
MagnusLeikvollGneist,IL
Håvard VågeOpheimGneist,IL
AmundSjursenGneist,IL
Johannes Roel SteienSolbergBergens TF
KarstenWarholmDimna IL
Klasse: Jenter 10Øvelse: 600 meterTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
PernilleLieIdrettslaget Norna-Salhus
Amalie EllingsenNyheimGneist,IL
LeonoraRimestadBergens TF
Henriette HoffSkavøyBergens TF
Emma KollvangsnesSolbergOsterøy IL
Klasse: Jenter 14Øvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
RenateLieGneist,IL
TuvaStraumeFana IL
Klasse: Gutter 11Øvelse: StavTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Pål HaugenLillefosseGneist,IL
HenrikLyckanderHovding, TIL
Klasse: Jenter 15Øvelse: KuleTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Beatrice NedbergeLLanoLaksevåg TIL
Klasse: Jenter 12Øvelse: StavTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Brita MehlLodeBergens TF
Klasse: Gutter 17Øvelse: LengdeTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Asbjørn d.y.LundeStord IL (Allianseidrettslag)
Klasse: Gutter 17Øvelse: KuleTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Asbjørn d.y.LundeStord IL (Allianseidrettslag)
Klasse: Jenter 13Øvelse: 1500 meterTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
IngvildMykingBjarg IL
SiljeStenersenGneist,IL
EstherzijerveldLaksevåg TIL
Klasse: Jenter 11Øvelse: StavTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
Oda MarieMyklebustBergens TF
Klasse: Gutter 16Øvelse: 60 meter hekkTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
CidiNzitaNorna-Salhus IL
Johannes Roel SteienSolbergBergens TF
KarstenWarholmDimna IL
Klasse: Jenter 17Øvelse: HøydeTid: 12.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
kristine Rabe SkarsteinIdrettslaget Norna-Salhus
Klasse: G-J 13-14Øvelse: 4x100 meter stafettTid: 11.02.2012 kl 1000
FornavnEtternavnKlubb
SondreRindeGneist,IL